You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Liverpool u nadoknadi izborio finale!

Nogometaši Jurgena Kloppa su nakon teških 90 minuta uspjeli ipak izvući pobjedu protiv Monterreya pogotkom Roberta Firmina u sudačkoj nadoknadi.

Neočekivano tešku utakmicu odigrali su igrači Liverpoola u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Krenulo je dobro po Redse nakon što je Naby Keita postigao pogodak na asistenciju Salaha. Činilo se da Liverpool neće imati većih problema, ali napadač Montereya, Funes, zabija za 1-1.

Prvo poluvijeme završilo je tim rezultatom, igrači Liverpoola vjerojatno su bili iznenađeni otporom dosta slabijih protivnika.

Monterrey se branio izvrsno te je osim većeg posjeda Liverpoola, bio ravnopravan u svim ostalim statističkim kategorijama.

Tako je bilo sve do 91. minute kada je Roberto Firmino pospremio asistenciju Alexandra-Arnolda za 2-1 te postavio konačan rezultat na utakmici.

U finalu klupskog svjetskog nogometnog prvenstva u Dohi 21. prosinca igrat će europski prvak Liverpool i južnoamerički prvak Flamengo.