You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Naslov sve bliži i bliži

Redsi uvjerljivi na Anfieldu

Nogometaši Liverpoola odigrali su sjajnu utakmicu na Anfieldu svladavši goste iz Londona

Izgleda da je to to, Liverpool može postati prvak već sutra ako Manchester City ne uspije pobijediti Chelsea na Stamford Bridgeu. Bilo kako bilo, ostaje samo nepoznanica kada će to biti, možda već sutra, a možda u idućem kolu na Etihadu kada gostuju kod Građana.

Bilo kako bilo, Redsi su nakon remija u prošlom kolu s Evertonom, u povratku na Anfield slavili s 4:0 protiv Crystal Palacea.

Prvi pogodak pao je u 23. minuti nakon što je Alexander-Arnold zabio krasan pogodak iz slobodnog udarca, a u završnici prvog poluvremena na 2:0 povisio je Salah nakon čarobne asistencije Fabinha.

I sam Brazilac se upisao u strijelce kada je s 30-ak metara poslao bombu za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Sadio Mane nakon asistencije Salaha.

Ovom pobjedom Liverpool je na 86 bodova sedam kola prije kraja, a na ljestvici imaju čak 23 boda više uoči utakmice između Chelseaja i Manchester Cityja u Londonu.