You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Bilićev WBA i dalje bez pobjede, slavio Fulham

Hrvatski trener doživio je novi neuspjeh u engleskom prvenstvu, WBA je poražen na Craven Cottageu od Fulhama

Slaven Bilić nikako da upiše prvu pobjedu u Premier ligi, protiv direktnog rivala Fulhama za opstanak u Premier ligi izgubili su 2:0.

Sve je bilo gotovo nakon prvog dijela, gdje su domaćini s Craven Cottagea zabili oba pogotka. U 26. minuti Mitrović je asistirao Reidu za prvi pogodak, a četiri minute kasnije Mitrović je upisao i drugu asistenciju, no ovaj put spektakularno je zabio Aina.

WBA tako nakon sedam kola ima tri remija i četiri poraza, a ovaj je posebno bolan jer je stigao od direktnog konkurenta za ostanak i prošlosezonskog konkurenta u drugoj ligi.

Sljedeće dvije utakmice bit će posebno teške za Bilićevu momčad s obzirom da igraju protiv Manchester Uniteda i Tottenhama.