You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Zenit i Lazio remizirali, United šokiran u Istanbulu

Macnhester United nakon pobjeda protiv PSG-a i Leipziga doživio je težak poraz u Istanbulu u trećem kolu Lige prvaka. Bolji je bio Basakšehir koji je slavio 2:1. Turski sastav tako je upisao prvu pobjedu.

Domaćine je u vodstvo doveo Demba Ba nakon 13 minuta igre, a u 40. minuti na 2:0 povisio je Višća. Samo tri minute kasnije konačan rezultat postavio je Martial na asistenciju Shawa.

Ništa napetije nije bilo ni u St. Peterburgu gdje je Zenit podijelio bodove s Laziom. Rusku momčad u vodstvo je doveo Erokhin u 32. minuti, a za konačnih 1:1 zabio je Caicedo u 82. minuti .

Zenit je u samoj završnici utakmice zabio gol za 2:1, ali portugalski sudac Soares Dias je poništio pogodak. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za ruski sastav.