You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Niz je stao na brojci 68! Burnley šokirao Liverpool

Veliki niz Liverpoola od 68 utakmica bez poraza na Anfieldu je prekinut. S minimalnih 1:0 pobjedu je odnio Burnley.

Nije Liverpool izgubio na Anfieldu od 23. travnja 2017. i Crystal Palacea. Do večeras, kada je Burnley šokirao engleskog prvaka i slavio s 1:0.

Trenutak odluke dogodio se u 83. minuti kada je Barnes iskoristio penal kojeg je skrivio Alisson i pogodio za 1:0.

Liverpool je u prvom poluvremenu imao čak 13 udaraca, od čega svakako treba istaknuti nevjerojatan promašaj Origija u 41. minuti.

U nastavku dominacija Redsa se nastavila, puno će priče biti o 74. minuti kada je sudac možda propustio suditi penal za domaćine.

Na kraju je beskrvni Liverpool kažnjen u 83. minuti kada nakon lošeg vraćanja lopte Alisson radi penal kojeg u gol pretvara Barnes.

Ovo je pet kolo bez pobjede za Liverpool, te su četvrti s 34 boda, šest manje od Manchester Uniteda, dok je Burnley 16. s 19 bodova.