You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Ronaldo riješio Crotone, Juventus se približio Milanu

Nogometaši Juventusa savladali su Crotone u Torinu rezultatom 3:0, a junak utakmice bio je Cristiano Ronaldo.

“Stara dama” stigla je do rutinske pobjede u 23. kolu Serije A nad ekipom Crotonea rezultatom 3:0.

Juventus je prvu veliku priliku imao u 28. minuti kada je Chiesa iskoristio svoju brzinu i sjajno probio po strani, ubacio za Ronalda, a ovaj promašio potpuno prazan gol.

Portugalac se samo tri minute kasnije iskupio za spomenuti promašaj pogodivši glavom nakon asistencije Alexa Sandra, a do kraja prvog dijela je još jednom zabio glavom. Ovog puta asistenciju je uspisao Aaron Ramsey.

U nastavku su domaćini došli i do trećeg gola, a zabio ga je Amerikanac McKennie nakon gužve pred golom gostiju.

Juventus je tako preskočio Romu i stigao na treću poziciju s 45 bodova i sada ima četiri manje od Milana i osam manje od Intera