You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Leicester preokretom do slavlja protiv Crystal Palacea

U posljednjem susretu 33. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je pobijedio Crystal Palace sa 2-1 učvrstivši se na trećem mjestu Premier lige.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Wilfrieda Zahe, no “lisice” su u nastavku susreta okrenule rezultat s dva gola, a strijelci su bili Timothy Castagne (50) i Kelechi Iheanacho (80).

Zanimljivo, Iheanacho je u posljednjih 14 nastupa za Leicester u svim natjecanjima zabio 14 golova. Prije toga do brojke od 14 golova stigao je nakon 76 nastupa.

Leicester se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu ljestvice sa 62 boda, četiri više od Chelsea na četvrtom mjestu. Prve dvije pozicije drže Manchester City sa 77 i United sa 67 bodova. Crystal Palace se nalazi na 13. mjestu sa 38 bodova.