You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Lazio osam zaredom nakon ludog preokreta!

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na gostovanju pobijedio Cagliari s 2-1 postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Domaćin je poveo već u osmoj minuti lijepim golom Giovannija Simeonea na asistenciju Joaoa Pedra.

Cagliari, koji je jedno od najugodnijih iznenađenja ove sezone u Serie A, vodio je sve do sudačke nadoknade a zatim sve prosuo primivši dva gola.

Izjednačio je Luis Alberto u trećoj minuti nadoknade, pobjedu Rimljanima donio je Felipe Caicedo u sedmoj minuti nadoknade. Ovo je čak osma uzastopna pobjeda momčadi Simonea Inzaghija.

Hrvatski reprezentativac Marko Rog nije nastupio za domaći sastav.

Na ljestvici vodi Inter sa 39 bodova, koliko ima i Juventus na drugoj poziciji uz slabiju razliku pogodaka.

Lazio je treći sa 36 bodova, Roma ima 32, a Cagliari je peti s 29 bodova.