You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Broz igrač utakmice: ‘Sami krojimo svoju sudbinu!’

Bila je ovo večer Marcela Brozovića. U utakmici četvrtog kola protiv Šerifa zabio je prvi gol u Ligi prvaka.

Inter je pobijedio Šerif rezultatom 3:1, Brozović je zabio u 54. minuti. U 66. minuti Škriniar je povećao vodstvo za 2:0, a treći je zabio Sanchez. Konačan rezultat postavio je Traore u 92. minuti.

Hrvatskom veznjaku je ovo bio prvi gol ove sezone u 15. nastupu. Brozović je u utakmici imao i asistenciju, uputio je pet udaraca, od čega su dva išla u okvir gola.

“Sad smo mi krojači svoje sudbine. Jedino bitno što je bilo važno je da pobijedimo. Igrali smo dobro, napadali i nismo dopustili kontre”, izjavio je Brozović nakon utakmice.

Brozović je proglašen i igračem utakmice.

“Mi uvijek dajemo 100 posto od sebe da pobijedimo”, dodao je Brozović.