You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Šokantan poraz Tudora, Inter se vratio na vrh

U 21. kolu Serie A nogometaši Intera upisali su domaću pobjedu protiv Lazija rezultatom 2:1.

Inter je poveo golom Bastonija u 30. minuti, a samo pet minuta kasnije Immobile je vratio stvari na početak.

Pobjednički gol Intera zabio je Skriniar u 67. minuti.

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu, dok je Ivan Perišić napustio igru u 82. minuti.

S druge strane, Bašić je igrao do 68. minute, a dobio je žuti karton u 54. minuti.

Inter se ovom pobjedom vratio na prvo mjesto Serie A sa 49 bodova, dok je Lazio ostao osmi s 32 boda.

Verona je upisala domaći poraz od posljednjeplasirane Salernitane (1:2).

Golove za gostujući sastav zabili su Đurić i Kastanos, dok je za Tudorovu Veronu zabio Lazović.

Ivor Pandur je branio cijelu utakmicu, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 59. minuti.

Unatoč porazu Verona je ostala 12. s 27 bodova, dok je Salernitana i dalje posljednja s 11 bodova.