You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Cagliari preokretom do tri boda protiv Bologne

Nogometaši Cagliarija ostvarili su veliku pobjedu pred svojim navijačima svladavši preokretom Bolognu sa 2:1 (0:0) u posljednjoj utakmici 21. kola Serie A.

Bologna je povela u 54. minuti pogotkom Orsolinija iz slobodnog udarca, a preokret je donio Urugvajac Gaston Pereiro koji je ušao u 63. minuti. Prvo je u 71. minuti asistirao Pavolettiju za izjednačujući pogodak, a potom je i sam postao strijelac pobjedničkog pogotka u četvrtoj minuti sučevog dodatka.

Trećom pobjedom u sezoni, a prvom na domaćem terenu nakon tri mjeseca, Cagliari je došao do 17 bodova i sada ga od zone spasa dijeli samo jedan bod. Bologna je sa 27 bodova ostala na 13. poziciji.

Inter je u vodstvu sa 49 bodova, jednim više, uz utakmicu manje, od drugoplasiranog Milana. Treći je Napoli sa 43 boda, a četvrta Atalanta sa 41.