You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Nestvaran preokret Spursa, Bergwijn junak

Nogometaši Tottenhama pobijedili su Leicester na gostovanju poslije nevjerojatnog preokreta i golova Stevena Bergwijna u dubokoj nadoknadi vremena - 3:2!

Nogometaši Tottenhama napravili su veliki podvig kod Leicestera u 17. kolu Premier lige slavivši 3:2.

Golijadu je otvorio Patson Daka u 24. minuti, ali 15 minuta kasnije Harry Kane vraća stvari na početak. Novo vodstvo Leicesteru donio je Maddison u 76., a onda kreće show Stevena Bergwijna.

Nizozemac je ušao u 79. minuti. Kada se činilo da će Spursi upisati poraz, prvo je Bergwijn u 95. izjednačio na 2:2, a onda i postao junak jer već u sljedećem napadu ponovno je zabio i donio slavlje Spursima.

Ovom pobjedom Tottenham je skočio na peto mjesto sa 36 bodova, jednim manje uz čak tri utakmice manje od četvrtog West Ham Uniteda, dok je Leicester ostao 10. sa 25 bodova.