You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

Real čudesnim preokretom izbacio City i ušao u finale LP-a

U uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka nogometaši Real Madrida čudesnim su preokretom izbacili Manchester City i plasirali se u finale Lige prvaka. Završilo je na kraju 3:1, a ukupno 6:5.

Nevjerojatnu utakmicu smo gledali. Sve je išlo ka rutinskom prolazu Manchester Cityja u finale, a onda potpuni šok za Građane.

Manchester City je poveo u 73. minuti golom Mahreza i tada su mnogi mislili da je pitanje pobjednika riješeno.  Nogometaši Reala nisu tako mislili, a preokret je započeo u 90. minuti kada Rodrygo zabio za 1:1. Manje od dvije minute kasnije isti igrač zabio je za produžetke.

Već u petoj minuti prvog produžetka dosuđen je penal za Real, a sigurni realizator bio je Karim Benzema.

Nogometaši Manchester Cityja pritiskali su do kraja, no nisu mogli do gola.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić napustio je igru u 75. minuti kada ga je zamijenio Camavinga.

Real Madrid će tako 28. svibnja igrati finale Lige prvaka protiv Liverpoola u Parizu.